O nas

HT-Partner jest firmą informatyczną specjalizującą się w kompleksowej obsłudze informatycznej małych i średnich firm oraz instytucji. Istniejemy na rynku usług informatycznych od początku 2011 roku. Nasz zespół tworzą młodzi, zaangażowani w swoją pracę specjaliści, którzy w profesjonalny sposób podchodzą do problemów klienta. Uważnie obserwujemy nowe trendy i technologie na rynku informatycznym. Testujemy i sukcesywnie wdrażamy innowacje oraz zoptymalizowane rozwiązania IT. Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, doskonalimy umiejętności, aby sprostać wszystkim wyzwaniom, które Państwo nam stawiają.

Odbiorcom naszych usług zapewniamy outsourcing informatyczny oraz serwis pogwarancyjny sprzętu komputerowego. Dajemy naszym Klientom możliwość korzystania z pełni funkcjonalnego działu IT przy znacznej redukcji kosztów z nim związanych. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom.

Najlepszą reklamą jest zadowolenie klientów, dlatego priorytetem jest dla nas najwyższa jakość obsługi. Mamy pełną świadomość, że satysfakcja klienta z szybko i profesjonalnie wykonanej usługi buduje jego zaufanie do naszej marki.